bip_logo_150px

oferta edukacyjna prezentacja

Odwiedziło już nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

gości.

PostHeaderIcon UTALENTOWANY WODZISŁAW

27 kwietnia w Wodzisławskim Centrum Kultury odbyła się druga edycja festiwalu ?Utalentowany Wodzisław", w którym wzięli udział reprezentanci wszystkich szkół w 3 kategoriach: klasy 1 ? 3, klasy 4 ? 6 szkół podstawowych i klasy 1 ? 3 gimnazjów. Wszystkie występy oceniała komisja, w skład której weszli uczniowie ? przedstawiciele wodzisławskich szkół. Z naszej w pracach komisji uczestniczyła przewodnicząca RSU ? Alicja Krótki. Zwycięzcy naszego szkolnego koncertu ?Utalentowani": Natalia Karwot, Kamila Węgrzyk i Karol Kubica zaprezentowali utwór ?Po której staniesz stronie". Możemy być z nich dumni ? wykonali go czysto, pięknie. I choć nie zajęliśmy punktowanego miejsca, dzień należy zaliczyć do udanych.

 

PostHeaderIcon I miejsce Filipa Kłoska w IV Powiatowym Konkursie Historycznym

 

I miejsce Filip Klosek
GRATULUJEMY!!!

 

 

PostHeaderIcon "Nie truj sąsiada"

W ramach programu "Nie truj sąsiada" uczniowie klasy II a wykonywali makietę ekologicznego miasteczka, w którym zastosowano energie odnawialną. Znalazły się tam domy z kolektorami słonecznymi, samochody napędzane energią elektryczną oraz elektrownie wiatrowe, które uczniowie wykonywali wspólnie z rodzicami.

Nie truj sasiada 03 Nie truj sasiada 04 Nie truj sasiada 05
Nie truj sasiada 06 Nie truj sasiada 07 Nie truj sasiada 08
Nie truj sasiada 01 Nie truj sasiada 01 Nie truj sasiada 09

 

PostHeaderIcon "Let's read in English"

Dzisiaj tj.25 kwietnia odbyła się już kolejna edycja konkursu z języka angielskiego dla uczniów klas szóstych "Let's read in English", który organizowany jest przez Gimnazjum nr 3 w Wodzisławiu Śl.
Naszą szkołę reprezentowali: Maria Radzio, która otrzymała wyróżnienie, Franciszek Sierpiński, który zdobył III miejsce oraz Jakub Brawański, który zdobył II miejsce w tym konkursie.
Serdecznie gratulujemy, tym bardziej, że zadania konkursowe wymagały dużej sprawności w zakresie czytania i zrozumienia tekstów w języku angielskim. GRATULACJE!!!

konkurs j ang 01 konkurs j ang 02 konkurs j ang 03 konkurs j ang 04

 

PostHeaderIcon Bartek i Karol wicemistrzami w programowaniu!

W dniu dzisiejszym odbył się pierwszy miejski konkurs programowania w języku Scratch z zastosowaniem układu Arduino Uno.
W konkursie wzięło udział 11 dwuosobowych drużyn z Wodzisławia Śląskiego. Uczniowie mieli do pokonania dwa etapy. Pierwszy polegał na na rozwiązaniu 5 zadań polegających na zaprogramowaniu płytki. Drugi etap stanowiła prezentacja wcześniej przygotowanego plakatu (za którego wykonanie dziękujemy Patrycji i Kamili z 4a) wraz z programem przedstawiającym zastosowanie płytki do sygnalizacji świetlnej. Nasi uczniowie spisali się znakomicie zdobywając II miejsce! Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

programowanie 01 programowanie 02 programowanie 03
programowanie 04 programowanie 06 programowanie 05

 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 58