bip_logo_150px

oferta edukacyjna prezentacja

Odwiedziło już nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

gości.

PostHeaderIcon SZKOLNY TYDZIEŃ PROMOCJI ZDROWIA

Od 03.04.2017 do 07.04.2017 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Wodzisławiu Śląskim odbywał się Szkolny Tydzień Promocji Zdrowia. Uczniowie przez cały tydzień poznawali i promowali zdrowy styl życia biorąc udział w przydzielonych zadaniach. Tworzyli plakaty oraz logo akcji ?Nie truj sąsiada ...", którego podsumowaniem był happening plakatowy.

Kolejne zaś dni upływały pod następującymi hasłami:
- ?Woda moje życie ..." ? uczniowie przyszli w ten dzień ubrani w kolorze niebieskim, każdy przyniósł ze sobą niegazowaną wodę mineralną;

woda 1 woda 2a woda 2b woda 3a
woda 3b woda 5a woda 5b woda 6

Więcej…

 

PostHeaderIcon XII Miejski Konkurs Piosenki "NUTKA 2017"

Kolejna edycja konkursu odbyła się 06 kwietnia w ZSP nr 4 w Wodzisławiu Śląskim. Jury oceniało oryginalność repertuaru, nienaganną dykcję, intonację i emisję głosu oraz ogólne wrażenie artystyczne. Nasi uczniowie kolejny raz profesjonalnie zaprezentowali program. Serca komisji i publiczności podbiły wokalistki: KAMILA WĘGRZYK (1.m.) i NATALIA KARWOT (2.m.). Trzecim reprezentantem był KAROL KUBICA, którego jury uhonorowało wyróżnieniem. GRATULACJE!

NUTKA 2017 02 NUTKA 2017 03 NUTKA 2017 01

 

PostHeaderIcon "Nie truj sąsiada"

W ramach Tygodnia Promocji Zdrowia klasy I - III wykonywały plakaty o tematyce "Nie truj sąsiada". Dzieci zgromadziły potrzebne materiały do wykonania plakatów. Przy pracy wykazały się ogromną pomysłowością. Uczniowie każdej klasy obejrzeli filmiki animowane, które pokazywały jak niebezpieczne jest dla zdrowia zanieczyszczone powietrze. To były ciekawe i pouczające zajęcia.

Nie truj sasiada 01 Nie truj sasiada 02 Nie truj sasiada 03
Nie truj sasiada 04 Nie truj sasiada 05 Nie truj sasiada 06
Nie truj sasiada 07 Nie truj sasiada 08 Nie truj sasiada 09

Więcej…

 

PostHeaderIcon Szkolny festiwal ?UTALENTOWANI?

Talenty wokalne, taneczne, manualne, muzyczne pokazali dzisiaj uczniowie na szkolnym festiwalu ?UTALENTOWANI?. Wzięły w nim udział następujące osoby:

- Pola Fajkis, Paulina Jureczko, Zofia Wieczorek z klasy 3b;

- Konrad Wiaterek z klasy 4a;

- Kinga Szyrocka, Kinga Wiaterek, Małgorzata Grim, Konrad Fyda, Mikołaj Kolarski z klasy 5a;

- Michał Wodniok z klasy 5b;

- Natalia Karwot, Kamila Węgrzyk, Karol Kubica z klasy 6a.

 Wszystkich występujących oceniała komisja w składzie: pani Krystyna Rosińska ? Swoboda ? dyrektor ZSP nr 3 na emeryturze, pani Janina Klapuch ? nauczyciel języka polskiego na emeryturze, pani Katarzyna Bizoń z Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wodzisławiu Śl., S. Michaela, pani Małgorzata Pawliszyn, pani Ewa Brawańska ? wiceprzewodnicząca Rady Rodziców.

Publiczność też nagradzała swoich kolegów oklaskami, a na koniec głosowała na Nagrodę Publiczności. Okazało się, że ocena komisji była identyczna jak publiczności ? obie nagrody za interpretację piosenki ?Po której staniesz stronie? zdobyło trio wokalne z klasy 6a w składzie: Natalia Karwot, Kamila Węgrzyk i Karol Kubica. Zespół będzie reprezentował szkołę na festiwalu ?Utalentowany Wodzisław? 27 kwietnia w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Utalentowani 03 Utalentowani 11 Utalentowani 17

Więcej zdjęć z występów w naszej galerii.

 Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

PostHeaderIcon ?Jaka to legenda??

Natalia Brawańska i Mateusz Grzonka z klasy 5b reprezentowali naszą szkołę w miejskim konkursie ?Jaka to legenda?" Konkurencji było mnóstwo, uczniowie musieli się wykazać umiejętnościami aktorskimi, plastycznymi, refleksem oraz, oczywiście, wiedzą. Choć nasi nie zajęli miejsca na podium, to fantastycznie odpowiadali i wykonywali zadania. A że poziom konkursu był bardzo wysoki (wzięły w nim udział wszystkie szkoły podstawowe i gimnazja), różnice punktowe były minimalne. Z pewnością można stwierdzić, że Natalka i Mateusz doskonale znają polskie legendy.

 

Jaka to legenda 01 Jaka to legenda 02 Jaka to legenda 03

 

 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 58