bip_logo_150px

oferta edukacyjna prezentacja

Odwiedziło już nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

gości.

PostHeaderIcon XIX REJONOWY KONKURS RECYTATORSKI ?SŁOŃCE, SŁOŃCE I ŻYCIE?

Laureaci eliminacji szkolnych, miejskich i powiatowych spotkali się 31 marca w Bielsku-Białej podczas Rejonowego Konkursu Recytatorskiego. Głównym celem było prezentowanie najcenniejszych dzieł literatury polskiej i powszechnej oraz popularyzacja piękna i kultury języka polskiego. Jury oceniało uczestników za dobór repertuaru, kulturę słowa, interpretację tekstu i ogólny wyraz artystyczny. Mistrzem recytacji w kategorii klas IV-VI okazał się uczeń klasy 5a -Mikołaj Kolarski. Zdobywca 1.miejsca będzie reprezentował województwo śląskie podczas Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się w Starachowicach.

Mikolaj Kolarski

 

PostHeaderIcon SZKOLNY TYDZIEŃ PROMOCJI ZDROWIA

SZKOLNY TYDZIEŃ PROMOCJI ZDROWIA OD 03.04.2017 DO 07.04.2017

03.04.2017r. ? PONIEDZIAŁEK

Film edukacyjny "Zachowaj równowagę z Pascalem Brodnickim."
(3 godzina lekcyjna, kl.5a 1 godzina lekcyjna ? przyroda)

04.04.2017r. - WTOREK

"Nie truj sąsiada" ? LOGO akcji (4 godzina lekcyjna)

05.04.2017r. ?ŚRODA

"WODA MOJE ŻYCIE" ? w tym dniu uczniowie przychodzą ubrani w kolorze NIEBIESKIM, każdy przynosi ze sobą wodę mineralną, niegazowaną.

06.04.2017r. ? CZWARTEK

W tym dniu uczniowie przychodzą ubrani w kolorze ZIELONYM i przygotowują sałatki owocową lub warzywną na bazie tego koloru , wspólna konsumpcja. (4 godzina lekcyjna)

07.04.2017r. ? PIĄTEK

Prelekcja o zdrowym odżywianiu przygotowana przez dietetyka firmy SILUETA z Radlina (2 - 3 godzina lekcyjna klasy II ? III, 4 - 5 godzina lekcyjna klasy IV ? VI, sala nr 10)

 

PostHeaderIcon ?UTALENTOWANI?

5 kwietnia odbędą się szkolne eliminacje do konkursu ?Utalentowany Wodzisław". Koncert rozpocznie się o godz. 9.00 w sali gimnastycznej. Wszyscy występujący proszeni są o przyjście do sali o godz. 8.40 ze wszystkimi akcesoriami potrzebnymi do występu. Najlepsi z klas 1 ? 3 oraz 4 ? 6 wystąpią w Wodzisławskim Centrum Kultury 27 kwietnia. W naszej szkole przyznana zostanie także NAGRODA PUBLICZNOŚCI. Za wszystkich reprezentantów klas trzymamy kciuki!

 

PostHeaderIcon Szkolny Konkurs z Języka Angielskiego dla klas IV -VI

W dniu 23 marca odbył się szkolny konkurs z j. angielskiego dla uczniów klas starszych.
Wyniki:
Klasa IV -  I miejsce Bartosz Kocur
              II miejsce Michał Herok
              III miejsce Karol Kordowski
Klasya V - I miejsce Jakub Brawański
              II miejsce Artur Nowacki
III miejsce Mikołaj Kolarski
Klasya VI - I miejsce Maria Radzio
               II miejsce Franciszek Sierpiński
               III miejsce Jakub Królik
Uczniowie, którzy zdobyli pierwsze miejsca będą reprezentować naszą szkolę w konkursie powiatowym, który odbędzie się 12 kwietnia.
Wszystkim uczniom serdecznie dziękuję za udział.
Rozdanie nagród i dyplomów odbędzie się po roztrzygnięciu konkursu dla klas młodszych po tj. 7 kwietnia.

 

 

PostHeaderIcon MISTRZ RECYTACJI Z ZSP 3

Uczeń klasy 5a - Mikołaj Kolarski reprezentował szkołę podczas Powiatowego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 22 marca w Rydułtowskim Centrum Kultury. Uczestnicy, czyli 29 najlepszych recytatorów naszego powiatu, prezentowało swoje umiejętności interpretacyjne w zakresie poezji i prozy. Ponadto ocenie podlegał dobór repertuaru, kultura słowa i ogólny wyraz artystyczny. Stosując powyższe kryteria i zgodnie z regulaminem konkursu, jury zakwalifikowało dwie osoby do etapu wojewódzkiego. Jedną z nich okazał się nasz faworyt Mikołaj Kolarski, który wystąpi 31 marca, tym razem w Bielsku-Białej. Jesteśmy dumni, gratulujemy i oczywiście kibicujemy Mikołajowi w kolejnych zmaganiach.

 

Mikolaj Kolarski 01 Mikolaj Kolarski 02

 

 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 58