bip_logo_150px

oferta edukacyjna prezentacja

Odwiedziło już nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

gości.

PostHeaderIcon "Let's read in English"

Dzisiaj tj.25 kwietnia odbyła się już kolejna edycja konkursu z języka angielskiego dla uczniów klas szóstych "Let's read in English", który organizowany jest przez Gimnazjum nr 3 w Wodzisławiu Śl.
Naszą szkołę reprezentowali: Maria Radzio, która otrzymała wyróżnienie, Franciszek Sierpiński, który zdobył III miejsce oraz Jakub Brawański, który zdobył II miejsce w tym konkursie.
Serdecznie gratulujemy, tym bardziej, że zadania konkursowe wymagały dużej sprawności w zakresie czytania i zrozumienia tekstów w języku angielskim. GRATULACJE!!!

konkurs j ang 01 konkurs j ang 02 konkurs j ang 03 konkurs j ang 04

 

PostHeaderIcon Bartek i Karol wicemistrzami w programowaniu!

W dniu dzisiejszym odbył się pierwszy miejski konkurs programowania w języku Scratch z zastosowaniem układu Arduino Uno.
W konkursie wzięło udział 11 dwuosobowych drużyn z Wodzisławia Śląskiego. Uczniowie mieli do pokonania dwa etapy. Pierwszy polegał na na rozwiązaniu 5 zadań polegających na zaprogramowaniu płytki. Drugi etap stanowiła prezentacja wcześniej przygotowanego plakatu (za którego wykonanie dziękujemy Patrycji i Kamili z 4a) wraz z programem przedstawiającym zastosowanie płytki do sygnalizacji świetlnej. Nasi uczniowie spisali się znakomicie zdobywając II miejsce! Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

programowanie 01 programowanie 02 programowanie 03
programowanie 04 programowanie 06 programowanie 05

 

PostHeaderIcon Konkurs ekologiczny klas II - III

21 uczniów z klas drugich i trzecich uczestniczyło w szkolnym konkursie ekologicznym. Uczniowie zmierzyli się z trudnymi pytaniami testowymi oraz rozwiązywali krzyżówkę. Wszyscy bardzo dobrze sobie poradzili. Ostatecznie miejsca na podium zajęli:
klasa II
I miejsce - Konrad Bugla
II miejsce - Marek Karwot
III miejsce - Patryk Siedlok
III miejsce - Paweł Chromik

klasa III
I miejsce - Kacper Jurczyk
II miejsce - Alan Wiktor
III miejsce - Zofia Wieczorek
III miejsce - Agata Kolorz

Uczniowie klasy III Kacper Jurczyk i Alan Wiktor będą reprezentować naszą szkołę w miejskim konkursie ekologicznym w Szkole Podstawowej nr 5 w Wodzisławiu Śląskim. Życzymy powodzenia! Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

konkurs ekologiczny kl II III 01   konkurs ekologiczny kl II III 02  

 

PostHeaderIcon XXI MIEJSKI KONKURS EKOLOGICZNY

20 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Wodzisławiu Śląskim odbył się XXI Miejski Konkurs Ekologiczny. Naszą placówkę reprezentowali uczniowie, którzy najlepiej poradzili sobie w eliminacjach szkolnych. Miło nam poinformować, że Filip Kłosek z klasy 6 zajął 1 miejsce, a Michał Herok z klasy 4, najmłodszy uczestnik konkursu, uplasował się na 7 miejscu. Gratulujemy!

konkurs ekologiczny 01 konkurs ekologiczny 03 konkurs ekologiczny 02

 

PostHeaderIcon Miejski Konkurs z Języka Angielskiego dla klas I - III “Young English Expert”

20 kwietnia odbyla sie piąta edycja konkursu,ktory organizowany jest przez naszą szkołę i Centrum Językowe Perfectum. W tym roku w konkursie rywalizowało 22 uczniów z wodzislawskich placówek. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.
I miejsce zdobyła - Julia Musik
II miejsce - Alicja Ptak
III miejsce - Mateusz Jasielski
IV miejsce - Martyna Halfar
V miejsce - Dominik Bednarz
VI miejsce - Julia Czerwicka
Nagrodzonych zostało 6 pierwszych uczniów, którzy uzyskali najwięcej punktów. Nagrody ufundowane zostały przez Radę Rodziców ZSP 3 oraz Centrum Językowe Perfectum.
Dla uczestników trzech pierwszych miejsc Perfectum ufundowało także darmowe godziny kursu językowego, a dla zwyciężczyni konkursu 'Puchar Experta' .

Young English Expert 01 Young English Expert 03 Young English Expert 02

Young English Expert 04 Young English Expert 05

 

GRATULUJEMY wszystkim uczniom i serdecznie dziękujemy za udział!!!

 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 61