bip_logo_150px

oferta edukacyjna prezentacja

Odwiedziło już nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

gości.

PostHeaderIcon Uczniowie klas trzecich dziękują swoim Babciom i Dziadkom

Choć zima w pełni, to są w niej jednak takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to Święto naszych Kochanych Babć i Dziadków.

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.
Dnia 17 lutego 2017r. o godzinie 16.30 uczniowie klas trzecich przygotowali uroczystość z okazji ich święta. Zaproszeni Dziadkowie licznie przybyli aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości rodzice przygotowali poczęstunek w postaci ciasta, kawy i herbaty, a dzieci wspaniały program artystyczny.
Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Małgorzata Banasiak, która serdecznie przywitała przybyłych gości i złożyła życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, dzieci pod kierunkiem wychowawczyń pań Anny Brawańskiej i Wioletty Szczepaniak przedstawiły program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Na zakończenie dzieci zagrały ?Sto lat" na dzwonkach. Występ bardzo się podobał, o czym świadczyły gromkie brawa, które rozbrzmiewały po każdym wierszu i piosence. Po złożeniu życzeń i wręczeniu własnoręcznie wykonanych upominków, nadszedł czas na słodki poczęstunek i rozmowy.
Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci poprzez wiersze i piosenki mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

Dzien Babci i Dziadka 01 Dzien Babci i Dziadka 10 Dzien Babci i Dziadka 11

Więcej zdjęć w naszej galerii.

 

 

PostHeaderIcon GÓRA GROSZA rozstrzygnięta!

Rada Samorządu Uczniowskiego podsumowała kolejną edycję akcji ?Góra grosza?. Zebraliśmy niebagatelną sumę 1705,26zł! Wszystkim ofiarodawcom, którzy wpłacili chociażby 1 grosik ? DZIĘKUJEMY!

Postanowiliśmy szczególnie podziękować tym, którzy dali najwięcej. Są to:

Franek Sierpiński z klasy 6a ? 50,20 zł

Tomek Gomułka z klasy 5b ? 24,80 zł

 Uczniowie ci otrzymali nagrodę: karnet do escape room ?Twardy orzech?. Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy wszystkich do udziału w następnych akcjach. Warto! 

 

PostHeaderIcon Ekstra zabawa karnawałowo ? walentynkowa w 4a!!!

Balik kl 4 03 Balik kl 4 02 Balik kl 4 09
Balik kl 4 08 Balik kl 4 05 Balik kl 4 07
Balik kl 4 06 Balik kl 4 01 Balik kl 4 04

 

PostHeaderIcon 14 lutego: Świętego Walentego w IVa

 

Walentynki kl 4 01 Walentynki kl 4 04

 

Walentynki kl 4 02 Walentynki kl 4 03

 

 

PostHeaderIcon Wycieczka na narty

13 lutego uczniowie naszej szkoły wraz z grupą uczniów z ZS nr 3 wyjechali na wycieczkę do Wisły. Po rozgrzewce, pod opieką nauczycieli - instruktorów, ruszyliśmy na stoki narciarskie w Wiśle Malince - Klepki. Korzystając ze wspaniałych warunków jakie panowały w ten dzień, mogliśmy pojeździć zarówno na nartach jak i innych ?ślizgaczach". W trakcie pobytu na stoku dzieci mogły również skorzystać z ciepłego posiłku.

Wycieczka na narty 01 Wycieczka na narty 02

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 58