CJ Perfectum zaprasza na zajęcia języka angielskiego w ZSP3. Zajęcia dla klas drugich są w poniedziałki 12.35-13.20 (sala nr 1) oraz środy 12.00-12.45 (sala nr 2), a zajęcia dla klas trzecich i czwartych odbywają się w czwartki (sala nr 2) oraz piątki (sala nr 1) o godz. 13.40-14.25. Serdecznie zapraszamy na bezpłatny udział w lekcji próbnej. Więcej informacji pod nr tel. 501 546 237

Szkoła językowa Perfectum powstała w 2004 roku. Rozpoczynaliśmy naszą działalność przy Szkole Podstawowej nr 10 gdzie wynajmowaliśmy sale na nasze kursy językowe.

Dzisiaj główna siedziba CJ Perfectum mieści się w budynku na osiedlu XXX-lecia. Dysponujemy własnymi salami lekcyjnymi wyposażonymi w tablice interaktywne, sprzęt nagłaśniający oraz wszelkie nowoczesne materiały do nauki języków obcych.
W naszej ofercie znajdują się kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i czeskiego.
Nasza szkoła na stałe współpracuje ze Szkołą Podstawową nr 10 ? kursy dla najmłodszych odbywają się właśnie tutaj. Dopasowujemy nasze zajęcia do planu zajęć dzieci, odbieramy je ze świetlicy jeżeli zachodzi taka potrzeba. Rodzice zyskują cenny czas nie musząc dowozić dzieci na zajęcia językowe.
Od kilku lat z naszych zajęć korzystają przedszkolaki i uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Radlinie II oraz Szkoła Podstawowa nr 28.
Konkursy językowe jakie organizujemy przy współudziale SP10 i ZSP3 są już znane w naszym mieście. Jako pierwsi zorganizowaliśmy konkurs sprawdzający umiejętność komunikacji w języku angielskim dla uczniów klas VI - ?Let's talk". Zadbaliśmy też o najmłodszych uczniów ? najzdolniejsi mogą się wykazać w konkursie dla klas I-III ?Young English Expert".
Jesteśmy autoryzowanym ośrodkiem egzaminacyjnym ETS ? przeprowadzamy egzaminy TOEiC w naszej siedzibie.
Atutem naszej szkoły są małe grupy ? prawdziwie małe. Podkreślają to zarówno słuchacze dorośli jak i rodzice naszych najmłodszych uczniów. Nasza szkoła organizuje w ciągu roku liczne warsztaty, wydarzenia artystyczne oraz regularne spotkania z rodzicami (grupy dzieci), ale przede wszystkim skupiamy się na autentycznej i efektywnej nauce języka.
Oferta naszych kursów językowych jest na bieżąco poszerzana, a nasi lektorzy wykorzystują nowoczesne metody nauki, aby jak najbardziej urozmaicić zajęcia.
Zapraszamy Państwa do udziału w zajęciach.
W bieżącym roku szkolnym, zajęcia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Radlinie II odbywają się w poniedziałki (12.35-13.20) i środy (12.00-12.45) dla uczniów klas drugich oraz w czwartki i piątki (13.40-14.25) dla uczniów klas trzecich i czwartych. Zainteresowane osoby zawsze mogą przyjść i zobaczyć jak wyglądają nasze zajęcia. Serdecznie zapraszamy.

Kontakt
+48 501 546 237

Napisz do nas
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Adres
PERFECTUM
Szkoła Językowa
Os. XXX-lecia 60 B
44-286 Wodzisław Ślaski

Link do profilu na www.facebook.pl
https://www.facebook.com/Perfectumwodzislaw/

Oraz strona internetowa szkoły:
http://cjperfectum.pl/