PostHeaderIcon Publiczne Przedszkole nr 12 w Wodzisławiu Śląskim

PostHeaderIcon 3-4 latki w Zoolandii

PP 3 4 latki w Zoolandii 01 PP 3 4 latki w Zoolandii 03 PP 3 4 latki w Zoolandii 02 PP 3 4 latki w Zoolandii 07
PP 3 4 latki w Zoolandii 04 PP 3 4 latki w Zoolandii 05 PP 3 4 latki w Zoolandii 08 PP 3 4 latki w Zoolandii 09
PP 3 4 latki w Zoolandii 12 PP 3 4 latki w Zoolandii 10 PP 3 4 latki w Zoolandii 11 PP 3 4 latki w Zoolandii 14
PP 3 4 latki w Zoolandii 16 PP 3 4 latki w Zoolandii 15 PP 3 4 latki w Zoolandii 13 PP 3 4 latki w Zoolandii 06

PostHeaderIcon Mali badacze przyrody

W ramach tematyki " Wiosenna łąka" maluchy udały się na krótką wyprawę do lasu i na łąkę. Z lupami w ręku dzieci obserwowały rośliny i szukały owadów. Udało im się dostrzec mrówki, ślimaka , biedronkę i żuka. Pełne wrażeń wróciły do przedszkola, by wykonać z rolki papieru wesołą biedronkę.

PP Badacze pzryrody 01 PP Badacze pzryrody 02 PP Badacze pzryrody 03
PP Badacze pzryrody 04 PP Badacze pzryrody 05 PP Badacze pzryrody 08

PP Badacze pzryrody 06 PP Badacze pzryrody 07 PP Badacze pzryrody 11

PostHeaderIcon Przedstawienie "Dbamy o Ziemię"

Uczniowie z klasy ll a z wychowawcą przygotowali przedstawienie dla przedszkolaków na temat segregacji śmieci. Dzieci dowiedziały się jak trzeba dbać o Ziemię, naszą planetę. Poznały zagrożenia dla środowiska przyrodniczego wynikające z wyrzucania odpadów w nieodpowiednich miejscach. Zobaczyli jak należy segregować śmieci i co to jest makulatura.

PP Dbamy o Ziemie 01 PP Dbamy o Ziemie 02
PP Dbamy o Ziemie 03 PP Dbamy o Ziemie 04

PostHeaderIcon Zielony dzień w grupie średniaków

W poniedziałek dzieci z grupy 4-5 latków przyszły na zielono ubranie i bawiły się w żabki. Wysłuchały opowiadania "O żabkach w czerwonych czapkach" Zajęcie to obserwowała p. dyrektor. Dzieci słuchały, liczyły, rozpoznawały kolory, wypowiadały się i zdobywały nową wiedzę.

PP zielony dzien 01 PP zielony dzien 02

PostHeaderIcon Festiwal kultury przedszkolnej

We wtorek grupa dziewczynek z grupy p. Oli i p. Maryli wystąpiły na festiwalu kultury przedszkolnej w Wodzisławiu Sł. Grupa wystąpiła z tańcem "Kurki". Występ udany a na twarzach zagościł uśmiech.

PP Festiwal kultury przedszkolnej 01 PP Festiwal kultury przedszkolnej 02