PostHeaderIcon Samorząd Uczniowski

PostHeaderIcon SU donosi...

Informacje o ostatnich działaniach Samorządu Uczniowskiego:
- Rozstrzygnięto konkurs „Życzenia dla szkoły". Spośród wielu prac komisja w składzie: Pani Grażyna Milczarek – wicedyrektor, Pani Dorota Kolarczyk – przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Jolanta Potaszników – opiekun SU i Alicja Krótki – przewodnicząca RSU wybrała najbardziej oryginalne laurki. Wyniki są następujące:
1. miejsce ex aequo – Dominik Gatnar z klasy 2b i Filip Kłosek z klasy 6a;
2. miejsce – Mateusz Grzonka z klasy 5b;
3. miejsce – Natalia Brawańska z klasy 5b.
Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe ufundowane pzez Radę Rodziców. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Samorząd Uczniowski ogłosił kolejną akcję „Zbieramy nakrętki", włączając się w pomoc niepełnosprawnym dzieciom. Nakrętki można przynosić do szkoły w poniedziałki i wtorki. Nad przebiegiem akcji czuwa Rada Samorządu Uczniowskiego.

Przewodnicząca i zastępca RSU, Alicja Krótki i Natalia Karwot, uczestniczyły w pierwszym posiedzeniu Miejskiej Rady Uczniowskiej w Gimnazjum nr 3, na którym zapoznały się ze strukturą i programem działalności stowarzyszenia. Następne spotkanie, warsztatowe, odbędzie się 15 listopada.

PostHeaderIcon O działalności SU

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs „Kto to?" polegający na przypisaniu odpowiednich nazwisk nauczycieli do fotografii z dzieciństwa. Konkurs wywołał wiele emocji, bo na 16 tylko 4 zdjęcia zostały rozpoznane prawidłowo przez Natalię Brawańską z 5b. Inni uczniowie rozpoznali jeszcze mniej.
13 października zakończyła się również akcja „Serca dla nauczycieli". Uczniowie wszystkich klas darowali wycięte z papieru serca swoim ulubionym belfrom. Najwięcej serc zdobyły panie Joanna Pielorz i Jolanta Potaszników. Na drugim miejscu znalazły się panie Danuta Kopiec i Wiesława Brachman – Kubica, a na trzecim pani Anna Kowalczyk. Gratulujemy!
26 października obchodzimy 120. rocznicę powstania naszej placówki. Samorząd Uczniowski ogłosił z tej okazji konkurs „Życzenia dla szkoły". Wpłynęło naprawdę dużo laurek z życzeniami. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone!

PostHeaderIcon Walentynki

valentynki