PostHeaderIcon 2013/2014

PostHeaderIcon Wyniki konkursu "Jedz owoce i jarzyny bo to zdrowe witaminy" zorganizowanego w ramach Szkoły Promującej Zdrowie

1. 3latki – p. Magiera 94%
2. 4latki – p. Świątek 100% I MIEJSCE
3. 5latki – p. Papała 78%
4. 5, 6latki – p. Brawańska 100% I MIEJSCE
5. kl. I – 92%
6. kl. II a – 99% II MIEJSCE
7. kl. II b – 100%I MIEJSCE
8. kl. III – 80%
9. kl. IV – 55 %
10. kl. V a – 91%
11. kl. V b – 80%
12. kl. VI – 98% III MIEJSCE

PostHeaderIcon Dzień mamy i taty

23 czerwca 2014 r. odbyło się spotkanie rodzinne uczniów klasy pierwszej i ich rodziców. Dzieci zaprezentowały się w programie artystycznym, po czym podziękowały rodzicom, wręczając im własnoręcznie wykonane niespodzianki. Przy wspólnym stole wszyscy spędzili miłe chwile.

Zdjęcia w naszej galerii.

PostHeaderIcon Wycieczka do Leśnej Przygody

17 czerwca 2014r. w godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie integracyjne rodziców i dzieci klasy pierwszej.
Spotkanie odbyło się w parku linowym „Leśna Przygoda" w Radlinie. Dzieci zamieniły się w piratów i szukały zaginionego skarbu.
Bawiły się na placu zabaw. Rywalizowały w różnych konkurencjach. Największym zainteresowaniem cieszył się tor przeszkód.
Wszyscy świetnie się bawili.

Zdjęcia w naszej galerii.

PostHeaderIcon Przedstawienie anglojęzyczne "The perfect pizza"

18 czerwca grupa uczniów z klasy czwartej w ramach realizowanych zajęć Euro szkoły i dodatkowej lekcji j.angielskiego przedstawiła młodszym kolegom i koleżankom z przedszkola i klas I – III przedstawienie pt. „The perfect pizza".
Przedstawienie podobało się wszystkim co wyrażone zostało w gromkich brawach. W przedstawieniu swoje możliwości językowe i umiejętmności aktorskie pokazali: D.Gałuszka, M.Durczok,M.Kordowska, M.Wawrzyczny,Ł.Musioł, M.Chromik, W.Sosna, J.Kucza, E.Musiolik oraz ( chórek)N.Antoniewicz, E.Skiba, A.Adamus, J.Grzechnik.
Dziękuję wszystkim za przygotowanie przedstawienia i gratuluję.
Aleksandra Chrapek - opiekun

Przedstawienie anglojezyczne 01 Przedstawienie anglojezyczne 02 Przedstawienie anglojezyczne 03
Przedstawienie anglojezyczne 04 Przedstawienie anglojezyczne 05 Przedstawienie anglojezyczne 06

PostHeaderIcon Występ uczniów klasy III dla Stowarzyszenia Diabetyków w Wodzisławiu Śląskim

16 czerwca uczniowie z klasy III wystąpili w Stowarzyszeniu Diabetyków w Wodzisławiu Śl. Impreza odbyła się z okazji jubileuszu15 – lecia istnienia. Uczniowie przygotowali przedstawienie „O Kapturku i Wilku", które powiedzieli po śląsku. Zaśpiewali również klika śląskich piosenek, zaprezentowali się w śląskich strojach ludowych. Zostali przyjęci z entuzjazmem.

Wystep dla diabetykow 02 Wystep dla diabetykow 03 Wystep dla diabetykow 04 Wystep dla diabetykow 05

Wystep dla diabetykow 06 Wystep dla diabetykow 07 Wystep dla diabetykow 01